Analisten en consensus

Analisten

De instellingen die Kinepolis actief opvolgen en hierover ook regelmatig analyserapporten publiceren, zijn de volgende:

Kepler Cheuvreux

Rating
Kopen
Target price
€71,00
Laatste rapport
Matthias Maenhaut
Place Rogier 11, Brussel
mmaenhaut@keplercheuvreux.com

Kempen & Co nv

Rating
Kopen
Target price
€72,00
Laatste rapport
Emmanuel Carlier
Beethovenstraat 300, 1070 AR Amsterdam
+31 20 348 8000
emmanuel.carlier@kempen.com

Degroof Petercam

Rating
Kopen
Target price
€66,00
Laatste rapport
Kris Kippers
k.kippers@degroofpetercam.com

KBC Securities

Rating
Kopen
Target price
€70,00
Laatste rapport
Guy Sips
Havenlaan 12, B-1000 Brussel
+32 2 429 37 10
guy.sips@kbcsecurities.be

ING Financial Markets

Rating
Kopen
Target price
€79,00
Laatste rapport
David Vagman
Avenue Marnix 24 (MAII +5), B-1000 Brussel
david.vagman@ing.be

Berenberg

Rating
Kopen
Target price
€58,00
Laatste rapport
Remi Grenu
Remi.Grenu@berenberg.com

Consensus

Alle estimates zijn vermeld na IFRS16 impact. 

Update: 21/01/2022

in m EUR

FY 2021

 

Average

High

Low

Sales

266,9

290,9

251,0

(Adjusted) EBITDA

59,5

74,5

35,0

EBIT

-18,8

-14,0

-29,0

Net Result

-32,3

-26,0

-44,0

Net Debt

918,5

903,0

947,1

 

FY 2022

 

Average High Low

Sales

596,6 645,0 562,0

(Adjusted) EBITDA

199,2 219,9 178,0

EBIT

124,3 150,0 104,0

Net Result

76,2 93,0 57,0

Net Debt

783,1 763,0 849,0

Contact

Kinepolis Group NV
Schelde 1
Moutstraat 132-146
B-9000 Gent

+32 9 241 00 00