Analisten en consensus

Analisten

De instellingen die Kinepolis actief opvolgen en hierover ook regelmatig analyserapporten publiceren, zijn de volgende:

Van Lanschot Kempen

Rating
Kopen
Target price
€54,00
Laatste rapport
Emmanuel Carlier
Beethovenstraat 300, 1070 AR Amsterdam
+31 20 348 8000
e.carlier@vanlanschotkempen.com

KBC Securities

Rating
Kopen
Target price
€68,00
Laatste rapport
Guy Sips
Havenlaan 12, B-1000 Brussel
+32 2 429 37 10
guy.sips@kbcsecurities.be

ING Financial Markets

Rating
Kopen
Target price
€51,00
Laatste rapport
David Vagman
Avenue Marnix 24 (MAII +5), B-1000 Brussel
david.vagman@ing.be

Berenberg

Rating
Kopen
Target price
€68,00
Laatste rapport
Remi Grenu
Remi.Grenu@berenberg.com

Kepler Cheuvreux

Rating
Kopen
Target price
€61,00
Laatste rapport
Matthias Maenhaut
Place Rogier 11, Brussel
mmaenhaut@keplercheuvreux.com

Degroof Petercam

Rating
Kopen
Target price
€65,00
Laatste rapport
Kris Kippers
k.kippers@degroofpetercam.com

Consensus

Alle estimates zijn vermeld na IFRS16 impact.

Update: 02/12/2022

FY 2022

in m €

FY 2022

 

Gemiddeld Hoog Laag

Sales

533,8 549,6 515

(Adjusted) EBITDA

173,1 191,1 153,0

EBIT

93,5 117,4 65,0

Net Result

51,4 68,6 39,0

Net Debt

782,2 765,0 801,0

Voor Net Debt is deze consensus gebaseerd op 5 van de 6 analistenrapporten.

FY 2023

in m €

FY 2023

 

Gemiddeld Hoog Laag

Sales

640,2 710,5 583,0

(Adjusted) EBITDA

203,7 234,2 159,0

EBIT

129,6 154,8 83,0

Net Result

81,1 100,9 50,0

Net Debt

676,5 641,0 723,0

Voor Net Debt is deze consensus gebaseerd op 5 van de 6 analisten rapporten.

Contact

Kinepolis Group NV
The Office I
Moutstraat 132-146
B-9000 Gent

+32 9 241 00 00