Analisten en consensus

Analisten

De instellingen die Kinepolis actief opvolgen en hierover ook regelmatig analyserapporten publiceren, zijn de volgende:

ING Financial Markets

Rating
Houden
Target price
€59,00
Laatste rapport
David Vagman
Avenue Marnix 24 (MAII +5), B-1000 Brussel
david.vagman@ing.be

Kempen & Co nv

Rating
Houden
Target price
€44,00
Laatste rapport
Emmanuel Carlier
Beethovenstraat 300, 1070 AR Amsterdam
+31 20 348 8000
emmanuel.carlier@kempen.com

KBC Securities

Rating
Kopen
Target price
€57,00
Laatste rapport
Guy Sips
Havenlaan 12, B-1000 Brussel
+32 2 429 37 10
guy.sips@kbcsecurities.be

Kepler Cheuvreux

Rating
Kopen
Target price
€46,00
Laatste rapport
Matthias Maenhaut
Place Rogier 11, Brussel
mmaenhaut@keplercheuvreux.com

Degroof Petercam

Rating
Kopen
Target price
€50,00
Laatste rapport
Fernand de Boer
Kantoor Amsterdam
f.deboer@degroofpetercam.com

Berenberg

Rating
Kopen
Target price
€67,00
Laatste rapport
Anna Patrice
+44 20 3207 7863
anna.patrice@berenberg.com

RBC Capital Markets

Rating
Sector Perform
Target price
€52,00
Laatste rapport
Julian Easthope
Thames Court, One Queenhithe, London, EC4V 3DQ, UK
+44 20 7653 4064
julian.easthope@rbccm.com

Consensus

Sell Side Consensus FY 2020 resultaten

in € million Average high low
Sales 427,0

498,7

388,0
(Aangepaste) EBITDA vóór IFRS 16 85,3 100,0 60,0
(Aangepaste) EBITDA na IFRS 16 130,1 132,9 127,3
EBIT vóór IFRS 16 52,7 53,0 52,3
EBIT na IFRS 16 57,4 59,3 55,4
Net Result 26,1

29,0

23,3
Net Debt vóór IFRS 16 418,1 450,0 384,1
Net Debt na IFRS 16 762,5 802,9 722,1

Deze consensus werd opgemaakt op basis van 4 analistenrapporten die een inschatting van de Covid-19 impact in hun model opgenomen hebben.

Sell Side Consensus FY 2021 resultaten

in € million Average high low
Sales 625,6

655,2

586,7
(Aangepaste) EBITDA vóór IFRS 16 156,7 164,2 144,8
(Aangepaste) EBITDA na IFRS 16 187,9 191,6 174,1
EBIT vóór IFRS 16 108,3 114,0 98,4
EBIT na IFRS 16 107,8 116,9 101,5
Net Result 67,0

74,0

59,2
Net Debt vóór IFRS 16 324,0 391,0 286,8
Net Debt na IFRS 16 695,5 862,7 620,5

 

Contact

Kinepolis Group NV
Schelde 1
Moutstraat 132-146
B-9000 Gent

+32 9 241 00 00