Analisten en consensus

Analisten

De instellingen die Kinepolis actief opvolgen en hierover ook regelmatig analyserapporten publiceren, zijn de volgende:

Berenberg

Rating
Kopen
Target price
€60,00
Laatste rapport
Trion Reid
+44 20 3753 3113
Trion.reid@berenberg.com

ING Financial Markets

Rating
Kopen
Target price
€55,00
Laatste rapport
David Vagman
Avenue Marnix 24 (MAII +5), B-1000 Brussel
david.vagman@ing.be

Kepler Cheuvreux

Rating
Kopen
Target price
€56,00
Laatste rapport
Matthias Maenhaut
Place Rogier 11, Brussel
mmaenhaut@keplercheuvreux.com

Degroof Petercam

Rating
Kopen
Target price
€56,60
Laatste rapport
Kris Kippers
k.kippers@degroofpetercam.com

Van Lanschot Kempen

Rating
Kopen
Target price
€55,00
Laatste rapport
Chase Coughlan
Beethovenstraat 300, 1070 AR Amsterdam
+31 20 348 8000
c.h.coughlan@vanlanschotkempen.com

KBC Securities

Rating
Kopen
Target price
€53,00
Laatste rapport
Guy Sips
Havenlaan 12, B-1000 Brussel
+32 2 429 37 10
guy.sips@kbcsecurities.be

Consensus

Alle estimates zijn vermeld na IFRS16 impact.

Update: 22/05/2024

FY 2024

in m €

FY 2024

 

Gemiddeld Hoog Laag

Sales

633,6 686,1 590,0

(Adjusted) EBITDA

195,8 222,1 164,0

EBIT

118,8 136,5 102,7

Net Result

68,1 78,3 54,0

Net Debt

651,8 596,0 713,0

Target Price consensus:
Hoogste: 60€ / Gemiddelde: 55,9€ / Laagste: 53€

FY 2025

in m €

FY 2025

 

Gemiddeld Hoog Laag

Sales

688,2 718,0 645,4

(Adjusted) EBITDA

218,7 237,2 193,0

EBIT

140,9 150,7 133,1

Net Result

85,8 90,0 79,6

Net Debt

550,2 462,0 629,0

Contact

Kinepolis Group NV
The Office I
Moutstraat 132-146
B-9000 Gent

+32 9 241 00 00