Analisten en consensus

Analisten

De instellingen die Kinepolis actief opvolgen en hierover ook regelmatig analyserapporten publiceren, zijn de volgende:

ING Financial Markets

Rating
Kopen
Target price
€57,00
Laatste rapport
David Vagman
Avenue Marnix 24 (MAII +5), B-1000 Brussel
david.vagman@ing.be

Degroof Petercam

Rating
Kopen
Target price
€50,00
Laatste rapport
Kris Kippers
k.kippers@degroofpetercam.com

Kempen & Co nv

Rating
Houden
Target price
€44,00
Laatste rapport
Emmanuel Carlier
Beethovenstraat 300, 1070 AR Amsterdam
+31 20 348 8000
emmanuel.carlier@kempen.com

KBC Securities

Rating
Kopen
Target price
€57,00
Laatste rapport
Guy Sips
Havenlaan 12, B-1000 Brussel
+32 2 429 37 10
guy.sips@kbcsecurities.be

Kepler Cheuvreux

Rating
Kopen
Target price
€46,00
Laatste rapport
Matthias Maenhaut
Place Rogier 11, Brussel
mmaenhaut@keplercheuvreux.com

Berenberg

Rating
Kopen
Target price
€67,00
Laatste rapport
Anna Patrice
+44 20 3207 7863
anna.patrice@berenberg.com

RBC Capital Markets

Rating
Sector Perform
Target price
€52,00
Laatste rapport
Christine Zhou
Thames Court, One Queenhithe, London, EC4V 3DQ, UK
+44 20 7653 4064
christine.zhou@rbccm.com

Consensus

Sell Side Consensus FY 2020 resultaten

in € million Average high low
Sales 382,8

432,3

328,6
(Aangepaste) EBITDA vóór IFRS 16 82,0 100,0 50,0
(Aangepaste) EBITDA na IFRS 16 111,7 127,3 99,5
EBIT vóór IFRS 16 52,7 53,0 52,3
EBIT na IFRS 16 36,0 55,4 18,0
Net Result 8,7

29,0

-13,0
Net Debt vóór IFRS 16 428,3 455,0 394,4
Net Debt na IFRS 16 798,0 839,4 751,7

 

Sell Side Consensus FY 2021 resultaten

in € million Average high low
Sales 606,5

655,2

570,3
(Aangepaste) EBITDA vóór IFRS 16 155,3 161,0 144,8
(Aangepaste) EBITDA na IFRS 16 175,2 183,7 167,8
EBIT vóór IFRS 16 106,2 114,0 98,4
EBIT na IFRS 16 90,9 101,5 85,0
Net Result 56,4

74,0

45,1
Net Debt vóór IFRS 16 344,1 391,0 302,4
Net Debt na IFRS 16 704,9 767,6 643,7

 

Contact

Kinepolis Group NV
Schelde 1
Moutstraat 132-146
B-9000 Gent

+32 9 241 00 00