Analisten en consensus

Analisten

De instellingen die Kinepolis actief opvolgen en hierover ook regelmatig analyserapporten publiceren, zijn de volgende:

Kepler Cheuvreux

Rating
Kopen
Target price
€60,00
Laatste rapport
Kris Kippers
Place Rogier 11, Brussel
+32 11 49 14 62
kkippers@keplercheuvreux.com

Degroof Petercam

Rating
Kopen
Target price
€50,00
Laatste rapport
Fernand de Boer
Kantoor Amsterdam
f.deboer@degroofpetercam.com

Kempen & Co nv

Rating
Houden
Target price
€54,00
Laatste rapport
Emmanuel Carlier
Beethovenstraat 300, 1070 AR Amsterdam
+31 20 348 8000
emmanuel.carlier@kempen.com

ING Financial Markets

Rating
Houden
Target price
€59,00
Laatste rapport
David Vagman
Avenue Marnix 24 (MAII +5), B-1000 Brussel
david.vagman@ing.be

KBC Securities

Rating
Kopen
Target price
€66,00
Laatste rapport
Guy Sips
Havenlaan 12, B-1000 Brussel
+32 2 429 37 10
guy.sips@kbcsecurities.be

Berenberg

Rating
Kopen
Target price
€67,00
Laatste rapport
Anna Patrice
+44 20 3207 7863
anna.patrice@berenberg.com

RBC Capital Markets

Rating
Sector Perform
Target price
€52,00
Laatste rapport
Julian Easthope
Thames Court, One Queenhithe, London, EC4V 3DQ, UK
+44 20 7653 4064
julian.easthope@rbccm.com

Consensus

Sell Side Consensus FY 2020 resultaten*

in € million Average high low
Sales 440,0

498,7

389,0
(Aangepaste) EBITDA vóór IFRS16 98,0 100,0 96,0
(Aangepaste) EBITDA na IFRS16 130,1 132,9 127,3
EBIT vóór IFRS16 52,7 53,0 52,3
EBIT na IFRS16 57,4 59,3 55,4
Net Result 26,1

29,0

23,3
Net Debt vóór IFRS16 409,5 450,0 394,4
Net Debt na IFRS16 762,5 802,9 722,1

Deze consensus werd opgemaakt op basis van 3 analistenrapporten die een inschatting van de Covid-19 impact in hun model opgenomen hebben.

Sell Side Consensus FY 2021 resultaten*

in € million Average high low
Sales 620,0

655,2

586,7
(Aangepaste) EBITDA vóór IFRS16 152,9 161,0 144,8
(Aangepaste) EBITDA na IFRS16 182,9 191,6 174,1
EBIT vóór IFRS16 106,2 114,0 98,4
EBIT na IFRS16 103,3 105,0 101,5
Net Result 64,3

74,0

59,2
Net Debt vóór IFRS16 336,4 391,0 302,4
Net Debt na IFRS16 662,0 703,4 620,5

* 3 analisten

Contact

Kinepolis Group NV
Schelde 1
Moutstraat 132-146
B-9000 Gent

+32 9 241 00 00