Analisten en consensus

Analisten

De instellingen die Kinepolis actief opvolgen en hierover ook regelmatig analyserapporten publiceren, zijn de volgende:

ING Financial Markets

Rating
Houden
Target price
€59,00
Laatste rapport
David Vagman
Avenue Marnix 24 (MAII +5), B-1000 Brussel
david.vagman@ing.be

Kepler Cheuvreux

Rating
Kopen
Target price
€64,00
Laatste rapport
Kris Kippers
Place Rogier 11, Brussel
+32 11 49 14 62
kkippers@keplercheuvreux.com

Berenberg

Rating
Kopen
Target price
€67,00
Laatste rapport
Anna Patrice
+44 20 3207 7863
anna.patrice@berenberg.com

Degroof Petercam

Rating
Accumulate
Target price
€63,00
Laatste rapport
Fernand de Boer
Kantoor Amsterdam
f.deboer@degroofpetercam.com

Kempen & Co nv

Rating
Houden
Target price
€54,00
Laatste rapport
Emmanuel Carlier
Beethovenstraat 300, 1070 AR Amsterdam
+31 20 348 8000
emmanuel.carlier@kempen.com

KBC Securities

Rating
Kopen
Target price
€66,00
Laatste rapport
Guy Sips
Havenlaan 12, B-1000 Brussel
+32 2 429 37 10
guy.sips@kbcsecurities.be

RBC Capital Markets

Rating
Sector Perform
Target price
€52,00
Laatste rapport
Julian Easthope
Thames Court, One Queenhithe, London, EC4V 3DQ, UK
+44 20 7653 4064
julian.easthope@rbccm.com

Consensus

Sell Side Consensus FY 2019 resultaten

in € million Average high low
Sales* 528,9

542,1

510,0
(Aangepaste) EBITDA** 135,0 165,6 132,0
EBIT** 93,7 99,5 91,8
Net Result* 58,0

61,0

51,3
Net Debt** 330,1 767,5 248,1

* 7 analisten estimates
** consensus voor dit item werd berekend voor IFRS 16 (excl. Degroof Petercam en Kepler Cheuvreux)

De dienst Investor Relations van Kinepolis Group NV verzamelt op regelmatige basis de opinies, schattingen of voorspellingen van sell-side analisten die het aandeel Kinepolis actief opvolgen.  Alle opinies, schattingen of voorspellingen ten aanzien van de resultaten van Kinepolis Group NV zijn volledig en enkel voor rekening van deze analisten en omvatten geenszins opinies, schattingen of voorspellingen vanwege Kinepolis Group NV of haar management.  De verwijzing hierboven of verspreiding ervan impliceert geen goedkeuring of instemming met dergelijke informatie, conclusies of aanbevelingen door Kinepolis Group NV. Dit document wordt door Kinepolis Group NV enkel voor informatiedoeleinden verstrekt .

Contact

Kinepolis Group NV
Schelde 1
Moutstraat 132-146
B-9000 Gent

+32 9 241 00 00